X

Napíšte nám

Blog

Dlhodobá ponuka

NÁZOV PODNIKU:backUP job agency
MESTO:Bratislava
ULICA:
TELEFÓNNE ČÍSLO:0948 453 339
NÁSTUP:marec 2016
POZÍCIA: Čašník
FORMA ZMLUVY:TPP
PLAT:dohodou (1250 - 1600 Netto) + 600 fixne servisné
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:Nábor na luxusné 5* riečne lode - UNIWORLD - americká klientela/švajčiarska lodná spoločnosť!!

MIESTO VÝKONU PRÁCE:
Prievidza, Francúzsko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, USA, Zahraničie - ostatné

NÁPLŇ PRÁCE:
Práca v luxusnom hotelovom prostredí na 5***** riečnych lodiach s americkou/austrálskou klientelou. Lodná spoločnosť UNIWORLD vlastní 12 riečnych výletných lodí, ktoré plávajú po riekach v Európe. (Nemecko, Holandsko, Francúzsko, Rakúsko, Slovensko...)

Pracuje sa 7 dní do týždňa v pracovných intervaloch napr. cca 2 mesiace na lodi/2 týždne doma. Obdobie dovolenky/voľna je platené zamestnávateľom. Sezóna začína od marca/apríla a končí v zimných mesiacoch november/január.

Lodná spoločnosť Uniworld Vám ponúka prácu v luxusnom prostrední a tými
najlepšími benefitmi v tomto odvetví.

Obsadzovaná pozícia: ČAŠNÍCI
- Butler, Senior Waiter, Retaurant/Bar Waiter, Barkeeper

• Obsluha zahraničnej klientely a komunikácia s nimi.
• Prijímanie objednávok jedál a nápojov
• Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel na úrovni 5* servisu.
• Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
• Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).

BENEFITY:
- 5***** luxusné riečne lode
- svetovo oceňovaná lodná spoločnosť
- americká, austrálska klientela
- výhodné švajčiarske pracovné zmluvy
- hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie
- zabezpečené ubytovanie a strava
- preplácané cestovné náklady počas celej sezóny (sezónny paušál 1000 EUR)
- výborné platové ohodnotenie s fixným servisným (600 EUR/mesiac)
- peňažný bonus pri ukončení sezóny
- moderné kabíny s internetom
- poskytnutá kompletná uniforma
- nárok na platenú dovolenku 6 - 11 dní/mesiac
- max 2 – 3 mesačné turnusy
- dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/januára
- možnosť nástupu počas celej sezóny

POŽIADAVKY:
Anglický jazyk - aktívne
- dobrá komunikatívna znalosť anglického jazyka
- pracovné skúsenosti priamo na pozícii v hotelierstve/gastronómii zo zahraničia alebo lode
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu
- chuť pracovať na výletnej lodi